رنگ زمینه :
 
پیش فرض
1396 اسفند 26 شنبه
        
گارانتی تعویض - فروشگاه موبایل و تبلت  7 روز گارانتی تعویض     
ارسال روزانه - خرید و فروش موبایل و تبلت
ارسال روزانه      
ارسال رایگان - خرید و فروش موبایل
 ارسال رایگان 

                                           

راهنمای خرید مشتری

استفاده شما از وب سایت سه سوت به معنی توافق کامل شما با شرایط خرید از این فروشگاه می باشد :

 

1.    تمام محصولات ارائه شده در این سایت، دارای یک هفته مهلت تست خریدار می باشند، و در صورتی که کالای تحویل شده به مشتری، قبل از استفاده دارای مشکل باشد، در صورتی که در همان بازه زمانی یک هفته مراتب به اطلاع فروشگاه برسد، نسبت به تعویض کالای مزبور اقدام خواهد شد.

 

2.    ارسال سفارشات در فروشگاه برای شهر تهران بصورت رایگان می باشد.

در روزهای کاری درصورت ثبت و تایید سفارش قبل از ساعت 15:00 کالا در کمتر از 5 ساعت در همان روز ارسال  و تحویل داده می شود.سفارشاتی که بعد از ساعت 15:00 و یا در غیر روزهای کاری ثبت و تایید شوند در اولین ساعات اولین روز کاری ارسال خواهند شد .

نکته: برای شهرستانها تحویل کالا به مشتری 24 الی 48 ساعت پس از تائید سفارش می باشد.همچنین هزینه ارسال کالا به شهرهای غیر از تهران 15,000 تومان علاوه بر قیمت محصول می باشد.

 

3.    سه سوت تعهد می کند، نسبت به حفظ و نگهداری از کلیه اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده، و به هیچ وجه آن را در اختیار دیگران قرار ندهد.

 

4.    سه سوت هیچ گونه دسترسی به اطلاعات بانکی خریداران ندارد، و کلیه مراحل پرداخت، در روش آنلاین به صورت کامل در درگاه بانک طرف قرارداد فروشگاه انجام می پذیرد.

 

5.    قیمت محصولات سایت به روز می باشد و کاربر می تواند بدون استعلام قیمت کالا، نسبت به خرید و پرداخت آنلاین محصول مورد نظر خود اقدام نماید.

فروشگاه متعهد میشود کلیه سفارشات ثبت شده را  با همان قیمت ثبت شده در فاکتور ارسال نماید.

نکته: در حال حاضر به علت جلوگیری از کاهش سرعت تحویل کالا, تنها امکان پرداخت آنلاین می باشد.

 


 

 

hirad