رنگ زمینه :
 
پیش فرض
1397 خرداد 03 پنجشنبه
        
گارانتی تعویض - فروشگاه موبایل و تبلت  7 روز گارانتی تعویض     
ارسال روزانه - خرید و فروش موبایل و تبلت
ارسال روزانه      
ارسال رایگان - خرید و فروش موبایل
 ارسال رایگان 

                                           

درباره سه سوت (بارمان)

 


فروشگاه سه سوت یک مرکز خرید مجازی است که خریداران را به فروشندگان متصل می کند و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی علاوه بر تعدیل قیمت ها مقدار کمی فروش فروشندگان را نیز افزایش می دهد که در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزان تر خریداری کرده و همچنین فروشنده هم به علت فروش بیشتر سود بیشتری را به دست می آورد و خریداران نیز تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مجتمع مشاهده می کند و این امر منجر به انتخاب بهتر خریدار و همچنین آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود.

در فروشگاه سه سوت همه چیز با هم مقایسه می شود و خریدار همه قیمت های کالا را در یکجا مورد ارزیابی قرار می دهد و از بین همه انتخاب ها بهترین انتخاب را انجام می دهد.

علاوه بر مقایسه قیمت ها ، در فروشگاه سه سوت سعی شده تا بروز ترین اطلاعات و اخبار فناوری را نیز به کاربران ارائه داده شود تا کاربران با شناخت بهتر و دید باز تر کالا های مورد نیاز خودرا تهیه کنند.

به واسطه فروشگاه سه سوت هیچوقت خریدار به علت عدم آگاهی کالایی را گرانتر از مقدار واقعی خریداری نمی کند همچنین به علت حساسیت  درانتخاب فروشگاه ها و نظارت تمام وقت بر فعالیت تمام فروشگاه ها در فروشگاه سه سوت خریدار از کیفیت خرید خود اطمینان دارد.

 


 

 

hirad